MASTER SESSION

850PLN (PROMOCJA 650PLN)

Data: NIEZNANA

Termin Rezerwacji

Miejsce: Kraków Plac Jana Nowaka Jeziorańskiego 3

Maksymalna ilość uczestników 8

Ilość miejsc: 8

DSC_1014.jpg
DSC_1130.jpg
DSC_0476.jpg

Czym jest MASTER SESSION

Master Session to nowy projekt prowadzony przez Arka Alvein'a polegający na dwóch sesjach zdjęciowych organizowanych z udziałem profesjonalnych modelek wizażystek i stylistek. Sesje odbywają się w prestiżowym studio fotograficznym. W cenie jest udział w dwóch sesjach zdjęciowych - Sobota i Niedziela. Master Session to swego rodzaju miejsce spotkań zapalonych fotografów na różnym poziomie wtajemniczenia. Jeśli jesteś początkującym fotografem i interesuje cię fotografia studyjna, portretowa, modowa lub artystyczna, a odnajdujesz się w ustawieniach aparatu i czekasz na nowe wyzwania - to miejsce idealne dla ciebie. Nie myśl że jesteś na zbyt wysokim poziomie na Master Session - Tutaj twój profesjonalizm będzie mógł zmierzyć się z ciekawymi wyzwaniami i trudnymi ustawieniami światła. Każda edycja Master Session ma zaplanowany wcześniej temat na dwie sesje zdjęciowe. W cenie jest udział w dwóch sesjach zdjęciowych - Sobota i Niedziela. Każdy z dni to zupełnie inny temat i inna modelka. Jeśli uwielbiasz naukę w praktyce to najlepsza opcja dla Ciebie.

Gwarantujemy niesamowitą zabawę, świetne doświadczenia i masę nowych znajomości z grona fotografii. Miejsca są limitowane a każda edycja inna więc rezerwuj jak najszybciej.

SOBOTA i NIEDZIELA

czyli dwie ciekawe sesje i dwie wspaniałe modelki 

tumblr_p61uduUq3H1vgb00go2_1280.jpg
tumblr_oy49luQJG61vgb00go1_1280.jpg

Olga Kucharska

Date of birth: 19.10.1997
Height: 176
Weight: 53
Bust: 81 Waist: 61 Hips: 91

Modelingiem zajmuje się od 4 lat, zaczynała od cosplayu, a teraz pozuje głównie w sesjach fashion i beauty. Ma za sobą publikacje w takich magazynach jak Makeup Trendy, SALYSE, czy CKM. Kocha mroczne, bajkowe klimaty, fantazyjne makijaże i koty.

tumblr_p8ih8mYO0H1vgb00go2_1280.jpg
tumblr_p2sx0gf6qL1vgb00go1_1280.jpg

STUDIO STATION

Master Session będzie odbywać się w Studio Station. A to  profesjonalne studio fotograficzne w centrum Krakowa. Odbywają się tam ciekawe eventy fotograficzne takie jak np. Premiery nowych aparatów Canona, Fuji czy Sony. Do dyspozycji jest wiele profesjonalnego sprzętu, duża cyklorama, kolorowe tła i pyszna kawa. Studio mieści się w centrum Krakowa na Placu Jana Nowaka Jeziorańskiego 3. 

DSC1583.jpg

Program

 

Pierwsza godzina będzie poświęcona wzajemnemu poznaniu ekipy prowadzącej i uczestników. Kilka słów o twórcach i kilka słów o fotografii.

Następnie porozmawiamy o dzisiejszej sesji. Opowiemy sobie o tym jak zorganizować profesjonalną sesję zdjęciową i co jest niezbędne do pierwszorzędnej jakości.

Następnie wchodzimy do studia, rozkładamy sprzęt i zaczynamy fotograficzny Rock'n Roll.

Nauka pracy z modelką.

Nauka obsługi i ustawień Oświetlenia studyjnego.

Ustawienia aparatu do studia foto.

Sami ustawiacie modelkę i światło a wszystko pod okiem prowadzącego Arka Alvein'a.

Cel

Celem Master Session jest powstanie niepowtarzalnych zdjęć do których macie pełne prawo. Pokażcie znajomym jakie genialne fotografie wyszły z waszych aparatów. Zasilicie swojego Instagrama i Facebooka nowymi dziełami. Na sesji będziecie kreować przestrzeń światłem i nauczycie się pracy z profesjonalną modelką i wizażystką. Stworzycie własne niepowtarzalne kreacje. Poznacie wielu wspaniałych twórców i nauczycie się jak przeprowadzić profesjonalną sesje zdjęciową.

Czyli jednym słowem praktyka, praktyka i praktyka. Pragniemy by Master Session było swojego rodzaju spotkaniami comiesięcznymi które zrzeszą grupę twórców którzy będą chcieli razem działać i wspólnie się rozwijać po przez wymianę doświadczenia. Celem rocznym edycji Master Session jest organizacja Wystawy z najlepszymi pracami które powstały na sesjach. Może to twoje zdjęcia będą na wernisażu.

WYSTAWA 

Pod koniec roku zapraszamy na wernisaż wystawy na którym będą prezentowane najlepsze zdjęcia zrobione we wszystkich edycjach Master Session. Jest to świetna okazja na to żeby zobaczyć swoje prace na wernisażu sztuki.

49656251_2228038933912869_54214917469220